Znajdujesz się tutaj: Strona główna / Oferta / Sklep internetowy

Sklep internetowy

Sklepy internetowe cieszą się coraz większą popularnością, dlatego jeśli Twoja firma jeszcze go nie posiada, warto zastanowić się nad korzyściami  zarówno dla klientów jak i dla właściciela firmy, jakie niesie za sobą posiadanie sklepu on-line.

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto założyć sklep internetowy.

Wśród najważniejszych można wymienić:

  • dostępność - produkty w sklepach stacjonarnych można nabyć do określonej godziny, wyznaczającej jego zamknięcie. Sklepy www stwarzają użytkownikom możliwość korzystania z nich w każdym, dowolnie wybranym przez nich momencie, przez całą dobę.
  • Produkty będą dostępne również dla klientów mieszkających w innym miejscu niż lokalizacja sklepu stacjonarnego. Jest to nie tylko udogodnienie dla kupujących, ale także szansa dla Twojej firmy na zwiększenie sprzedaży, a tym samym na zwiększenie przychodów.
  • responsywność - W Polsce rośnie liczba konsumentów robiących zakupy za pomocą urządzeń mobilnych, dlatego tak ważne jest, aby sklep dostosowany był do szybkiego i bezproblemowego działania również na smartfonach
  • rozszerzenie sprzedaży stacjonarnej - wiąże się to z większą ilością klientów, którzy mogą zamawiać produkty dostępne w Twoim sklepie.
  • wygoda kupowania - klienci mają coraz mniej czasu na chodzenie do sklepów stacjonarnych, za to coraz bardziej cenią sobie zakupy, które dostarczane są pod same drzwi
  • po wykonaniu dodatkowo możesz skorzystać z pozycjonowania sklepu www, można jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi i dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.


Wykonanie sklepu internetowego warto powierzyć specjalistom. Przede wszystkim dlatego, że aby wyróżnić się wśród konkurencji, sklep musi odznaczać się solidnym wykonaniem, prostą nawigacją oraz posiadać przejrzystą szatę graficzną. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektach graficznych, możemy zaproponować Ci jednolitą identyfikację firmy do logo, wizytówek, papieru firmowego poprzez wygląd sklepu internetowego wraz z produktami. Jeśli jesteś producentem możemy przygotować również pełny branding produktu, lub linii produktów.

Jak działamy?
W pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółową analizę Twoich potrzeb po to, aby przedstawić Ci jak najlepszą strategię dla Twojej firmy. Następnie, po akceptacji planu, stopniowo wprowadzane zostają poszczególne elementy sklepu, takie jak szata graficzna czy dopasowanie do wymogów stawianych przez Google. Na końcu prowadzone są testy, aby Twój sklep www działał bez zarzutu.

Masz pytania? Sprzedajesz niestandardowe produkty - wirtualne, ręcznie robione, konfigurowane - skontaksuj się z nami i sprawdź nasze możliwości rozwiązania sprzedaży Twoich produktów. 

Chcesz zamówić ten produkt? napisz do nas

token

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij