Znajdujesz się tutaj: Strona główna / O firmie

O firmie Verso

Początki naszej działalności sięgają 2003 roku, co sprawia, że doświadczenia nabyte przez te lata pozwalają patrzeć na zagadnienia wizerunku firmy całościowo i koncentrują się na skutecznej promocji produktów i usług. Naszym Partnerom proponujemy rozwiązania w zakresie budowy nowych marek, jak również wsparcia już istniejących.

Budując identyfikację wizualną firmy staramy się by była ona spójna, budziła zamierzone skojarzenia, posiadała walory estetyczne i realizowała konkretną strategię działania. Umożliwia nam to szeroka oferta różnorodnych nośników reklamy, które dopasowujemy do określonego kontekstu branży i otoczenia, w jakim funkcjonuje firma. Nasze działania cechuje sumienność i rzetelność w zakresie podejmowanych działań oraz konkurencyjność czyli oferta jakości w akceptowalnej cenie.
 

   

Wśród kilkuset Partnerów, z którymi nawiązaliśmy współpracę, znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa i instytucje, a także małe i średnie firmy. Istotą naszej działalności jest chęć profesjonalnej obsługi i doradztwa niezależnie od statusu i wielkości firmy.

Stań się jednym z naszych zadowolonych Klientów.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij